Šeimos piknikas 2024

Sukurkite renginį gamtos terapijos erdvėje -
Žvaigždžių slėnyje

REGISTRACIJA BAIGTA
KVIEČIAME ATVYKTI LIEPOS 20 D. Į DŽIAUGSMO FESTIVALĮ ŠEIMOMS 
 
 

Trečius metus tęsiame tradiciją su prasminga misija – ištrinti bet kokias socialines ribas ir palikti vietos tik vieninteliam dalykui – džiaugsmui.

Tai diena, kai visi tėvai ir vaikai, nepriklausomai nuo jų dydžio, padėties ar sudėties bent kartą metuose gali pamiršti visus rūpesčius ir tiesiog smagiai leisti laiką drauge gamtoje. Padarykite sau dovaną ir atvykite birželio 9 d. į Šeimos pikniką. Išsitraukite iš spintų savo iškilų pledukus, krepšiukus pripildykite užkandžiais, prigriebkite skėčius nuo saulės ir maudymosi priemones, o mes dar ir pramogų pasiūlysime, pavaišinsime blynais su arbata.

Čia Jūs nerasite jokios komercinės veiklos, absoliučiai niekas čia Jums nekainuos. Ir jei jums tai atrodo lyg iš fantastikos filmo, tebūnie taip. Žvaigždžių slėnis tiki pasakomis ir jas kuria 🙂

Poilsis gamtoje, ir nuoširdus buvimas su šeima, kuriant stiprų ryšį su artimaisiais – tai stiprus pamatas mūsų gerai savijautai. Skirkite laiko tam, kas svarbiausia.

Mes atveriame savo duris ir širdis Jums ir laukiame Jūsų.

Data: birželio 9 d.
Laikas: nuo 11 iki 18
Programa: smagi ir laisva (pažadame kad veiklų bus, blynų kepsime, gal net nustebinsime kuo nors. Bet nepamirškite, kad renginys nekomercinis, tad būkite atlaidūs ir mums)

Šiais metais turėsime ypatingus svečius Gerutę ir Nevaliuką, kurie mus pakvies į situacijų spektaklį. Spektaklio situacijos apie melą, cukraus žalą, atliekų rūšiavimą, rankų plovimą, bakterijas, sportą, vandens gėrimo naudą, saugų eismą- įtraukia žiūrovus jau nuo pirmų spektaklio minučių!
Viso pikniko metu, kaip jau tapo įprasta, vaikai galės neribotai dūkti ant batutų, ir žaisti taip patikusius Vertimų stovyklavietės lauko žaidimus.
Dalyvauti edukacijos su studija „Laikas sau”.
Mažieji užsiims ir tėveliai jausis saugūs „Yamaha mokyklėlės” organizuojamuose veiklose.
Pasigaminti sau suvenyrą Dovilės kūrybinėse dirbtuvėlese.
„Impro” Klubas taip pat tradiciškai su mumis, mankštins mūsų liežuvius ir ves iš komforto zonos.
Na ir kaip be blynų, arbatos, kavos ir žinoma… to tirpstančio burnoje šakočio.
BŪTINAI PAKVIESKITE SAVO DRAUGUS PRISIJUNGTI KARTU IR REGISTRUOTIS Į PIKNIKĄ.
 
REGISTRACIJA BAIGTA
KVIEČIAME ATVYKTI LIEPOS 20 D. Į DŽIAUGSMO FESTIVALĮ ŠEIMOMS 

 

RENGINIO METU BUS FOTOGRAFUOJAMA IR FILMUOJAMA
RENGINYS BLAIVUS. Stipriausi alkoholiniai gėrimai, kuriuos galite atsivežti yra gira ir kefyras 😉
GERBKITE gamtą ir vieni kitus. Po savęs susitvarkykite 😉