Šeimos piknikas 2024

Sukurkite renginį gamtos terapijos erdvėje -
Žvaigždžių slėnyje

Trečius metus tęsiame tradiciją su prasminga misija – ištrinti bet kokias socialines ribas ir palikti vietos tik vieninteliam dalykui – džiaugsmui.

Tai diena, kai visi tėvai ir vaikai, nepriklausomai nuo jų dydžio, padėties ar sudėties bent kartą metuose gali pamiršti visus rūpesčius ir tiesiog smagiai leisti laiką drauge gamtoje. Padarykite sau dovaną ir atvykite birželio 9 d. į Šeimos pikniką. Išsitraukite iš spintų savo iškilų pledukus, krepšiukus pripildykite užkandžiais, prigriebkite skėčius nuo saulės ir maudymosi priemones, o mes dar ir pramogų pasiūlysime, pavaišinsime blynais su arbata.

Čia Jūs nerasite jokios komercinės veiklos, absoliučiai niekas čia Jums nekainuos. Ir jei jums tai atrodo lyg iš fantastikos filmo, tebūnie taip. Žvaigždžių slėnis tiki pasakomis ir jas kuria 🙂

Poilsis gamtoje, ir nuoširdus buvimas su šeima, kuriant stiprų ryšį su artimaisiais – tai stiprus pamatas mūsų gerai savijautai. Skirkite laiko tam, kas svarbiausia.

Mes atveriame savo duris ir širdis Jums ir laukiame Jūsų.

Data: birželio 9 d.
Laikas: nuo 11 iki 18
Programa: smagi ir laisva (pažadame kad veiklų bus, blynų kepsime, gal net nustebinsime kuo nors. Bet nepamirškite, kad renginys nekomercinis, tad būkite atlaidūs ir mums)

RENGINIO METU BUS FOTOGRAFUOJAMA IR FILMUOJAMA
RENGINYS BLAIVUS. Stipriausi alkoholiniai gėrimai, kuriuos galite atsivežti yra gira ir kefyras 😉
GERBKITE gamtą ir vieni kitus. Po savęs susitvarkykite 😉