Mūsų renginiai

Artimiausi renginiai

Kokybiškas laikas sau – būtinas faktorius gyvenimo balansui išlaikyti. Atvykite į mūsų ar mūsų partnerių organizuojamus renginius gilesniam savęs pažinimui, geram laikui gamtoje su bendraminčiais, ramiam poilsiui ir naujoms patirtims toliau nuo miesto šurmulio.

(Kol kas artimiausiu metu vykstančių renginių nėra)

9

BIRŽELIS

ŠEIMOS PIKNIKAS

Renginys vyks 2024-06-09

Trečius metus tęsiame tradiciją su prasminga misija – ištrinti bet kokias socialines ribas ir palikti vietos tik vieninteliam dalykui – džiaugsmui.

20

LIEPA

"Džiaugsmo festivalis" suaugusiems vaikams

Renginys vyks 2024-07-20 | Ąžuolų g. 13, Slidžiai, Ukmergės r.

Džiaugsmo festivalis suaugusiems vaikams, kad dalyviai kartu su savo vaikais patirtų pamirštą vaikystėje džiaugsmą.

5-6

RUGPJŪTIS

"Sielos žvaigždė" - vasaros gongų naktis

Renginys vyks 2023-08-5/6 | Ąžuolų g. 13, Slidžiai, Ukmergės r.

Jau tradiciją tapusi, 4 metus vysktanti, stebuklingiausia slėnio naktis „Sielos žvaigždė“ – vasaros gongų naktis, kviečia jus atvykti rugpjūčio 5-6 dienomis.

Garsų pilnumos lopšyje, ilsisi kūnas, protas ir siela. Kiekviena ląstelė „išsimaudo“ tyrame neaprėpiamų garsų vandenyne. Galime sakyti kad gryname holistinio garso rezonanse, natūraliai vyksta savigydos procesai. Tai nėra vien fizinio kūno patyrimas, bet ir psichologinis, emocinis, dvasinis apsivalymas.

Sukurkite savo renginį

Vieta Jūsų šventei

Žvaigždžių slėnis turi ypatingą ir didelę teritoriją, kurioje galite naudoti gamtos prieglobstį gražiausioms savo akimirkoms kurti. Svarbu nepamiršti, kad pirmiausia esame gamtos terapijos erdvė, kuri skatina blaivų poilsį, todėl prašome gerbti ne tik aplinką, bet greta esančius poilsiautojus, paliekant trankius vakarėlius miesto šurmuliui.

Vieta Jūsų organizuojamai stovyklai

Čia rasite sau vietos organizuodami tiek dienos stovyklas tiek stovyklas su nakvynėmis. Žvaigždžių slėnis tai gamtos terapijos erdvė, todėl esame už blaivų poilsį ir prašome į tai atsižvelgti planuojant stovyklą. Tikime savo idėja todėl džiaugiamės saviugdos stovyklomis arba aktyviomis vaikų stovyklomis lauke. Tačiau čia vietos ras kiekvienas. Kviečiame apsilankyti ir išbandyti teritorijos privalumus patiems.

Vieta Jūsų įmonės renginiui

Žvaigždžių slėnis turi ypatingą ir didelę teritoriją, kurią galite naudoti ne tik šventėms su artimaisiais, bet ir sukurti renginį savo kolegoms. Svarbu nepamiršti, kad pirmiausia esame gamtos terapijos erdvė, kuri skatina blaivų poilsį, todėl prašome gerbti ne tik aplinką, bet greta esančius poilsiautojus, paliekant trankius vakarėlius miesto šurmuliui.

Neseniai įvykę renginiai

Šeimos piknikas 2023

Renginys vyko 2023 metais

Jau antrus metus organizuojamas renginys „Šeimų piknikas” buvo pilnas veiklos ir pramogų visiems svečiams, nuo mažiausių iki didžiausių. Renginio idėja ir iniciatyva – kartą per metus leisti visoms šeimoms patirti bendrystę saugioje aplinkoje gamtoje, nesirūpinant dėl jokių išlaidų, suvienijo visus tikram ir nuoširdžiam buvimui su artimiausiais. Šiais metais veiklos buvo papildytos edukacija, koncertine programa, lauko žaidimais. O finansavimas gautas iš Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai: „Europa investuoja į kaimo vietoves“, taip pat prie renginio organizavimo prisidėjo ir Ukmergės rajono savivaldybė.

Naktinis žvaigždžių stebėjimas su pasakojimais​

Renginys vyko 2023 metais

Kvietėme į žvaigždžių stebėjimą su Molėtų observatorijos astronomu Sauliumi, kuris vakarą pradėjo pasakojimu „Dangus ir liaudiškasis pasaulėvaizdis“. Sužinojome, kaip pasaulį suvokė senovės žmogus, į kokį tautosakinį audinį įaudė savo žinias, kaip šiandien nagrinėdami tautosakinę medžiagą, mitologijos žinias, galime suprasti senolių požiūrį į pasaulį. Aptarėme, kokį pasaulėvaizdį turime šiandien, kur dabartinis žmogus brėžia savo suvokiamo pasaulio ribą, kokie yra mokslinio pasaulėvaizdžio pagrindai, kaip mūsų protui sekasi aprėpti šviesmečių, laipsnių ir galaktikų skaičius.

Šeimos piknikas

Renginys vyko 2022 metais

Spontaniškai gimusi idėja išsinuomoti batutą vaikams ir sukviesti kelias šeimas praleisti laiką gamtoje išaugo į išties šaunų renginį, šeimų pikniką. Džiaugiamės, kad prie šventės organizavimo prisidėjo Všį „Lyderių karta“, Sporto ir sveikatingumo centras „Gabarytas“, atrakcionai.lt, improvizacijų klubas „Impro“, kurių dėka laikas čia neprailgo ir teikė daug džiaugsmo visiems dalyviams. Visos čia vykusios pramogos buvo nemokamos. Ypatingai smagu buvo matyti atvykusį autobusą su Ukrainos šeimomis, kurios tikime čia taip pat rado akimirkas džiaugsmo.

Sielos žvaigždė 2022

Renginys vyko 2022 metais

Jau tradiciniu tampantis renginys kas met sukviečia tiek senbūvius, tiek ir naujus dalyvius pasinerti į save. Šių metų savaitgalyje dalyviai susipažino su Lietuvos paveldu – sutartinėmis. Jų esme, istorija ir poveikį pasimatavo patys giedodami dvejines ir trejines. Vakare klausėsi smuiko meditacijos bei ruošėsi esminei patirčiai – Gongų nakčiai. Ryto mankšta, gilūs pokalbiai, arbata ant laužo, vietoje kepti blyneliai – maloniai nuteikė gyvenimui už slėnio ribų.

Sielos žvaigždė 2021

Renginys vyko 2021 metais

Antrus metus vykęs renginys, kurio metu išbandėme šiek tiek kitokį konceptą – suorganizavome 3 dienų mini festivalį. Dalyviai galėjo išbandyti tokias veiklas, kaip Inner Dance, dubenų masažas, susipažino su Kuksando, Juoko joga, klausėsi Jausmės kanklės garsų, grojo būgnais, stebėjo fakyro pasirodymą. Antroji naktis buvo vainikuota šio renginio esme – Gongų naktimi. Šie ypatingi garsai skambėjo visą naktį ir leido patirti ypatingai gilų poveikį.

Sielos žvaigždė 2020

Renginys vyko 2020 metais

„Žvaigždžių slėnio“ erdvės debiutas įvyko suoganizavus pirmąją gongų naktį. Tai buvo pirma pažintis tiek patiems organizatoriams, tiek ir slėnio svečiams. To renginio metu dalyviai taip pat susipažino su šokio terapija, Hatha joga. Laikas drauge vaišinantis namine duona ir arbata ant laužo iš ties priminė didelės šeimos susibūrimą.

Veidotyros stovyklos susitikimas

Renginys vyko 2020 metais

Vienas iš smagesnių kolektyvo praleidimo laikas – pramogos gamtoje. Slėnyje vykusi Veidoskaitos stovykla puikus pavyzdys to, kaip galima smagiai, turiningai ir blaiviai leisti laiką didelėje kompanijoje.