Apie mus

Kaip gimė Žvaigždžių slėnis

Šio slėnio pavadinimas gimė palaipsniui. Kaip ir viskas gyvenime. Prasidėjo nuo minties, ilgo brandinimo ir aiškaus suvokimo. Vieta nuo pat pradžių diktavo savo taisykles. Labai greitai tapo aišku, kad čia galima padaryti tik tai, kas bus leista padaryti. O jei veiksime neklausydami, tiesiog nepavyks. Smagu, kad tai supratome gan greitai ir pradėjome atidžiai klausytis. Jei kyla mintis, pirmiau ją aptariame, tada stebime reakciją. Jei jaučiame leidimą – tuomet darome.
Kieno reakcija stebite? Ko klausytis? – paklausite Jūs. Ir čia įdomiausia dalis. Jei atvyksite čia, atsakymą suprasite patys.

Indra ir Šarūnas, žmonės prieš kurį laiką grįžę gyventi į atokų Lietuvos kaimą. Pagrindinis mūsų išskirtinumas yra pačių Gamtos suvokimas ir priėmimas. Indra 10 metų gyvenusi mieste, patyrusi ir nerimo priepolius, iki galo nejautųsi „gyvenimo skonio“, būdama gan aktyvaus proto, Gamtoje rado tikrąją terapiją. Kažkada 5 dienas praleidusi plaukiant plaustu Nemunu ir Gamtą patyrė tikrąja ta žodžio prasme. Tuomet atrodė, kad jau ir medžiai ėmė kalbėti su ja. „Mačiau vėją jų lapuose, mačiau kitus pasaulius (gyvūnijos), kur visi gyveno darnoje pagal nenuginčyjamas Gamtos taisykles ir dėsnius. Mačiau gimimą ir mirtį tos pačios Gamtos. Supratau kuo stebuklingas yra oras, ir kodėl jis yra visa ko esmė.” Žvaigždžių slėnis savyje įkūnija visą tą patirtį, ir kuria erdvę kitiems žmonėms pamatyti, suvokti, pajausti tikrą GYVENIMĄ. Pagal Gamtos dėsnius, o ne visuomenės taisykles.

Šarūnas – maždaug tiek pat metų praleidęs užsienyje, grįžo į kaimą, kuriame užaugo, su noru įsikurti ir kurti čia. Po santuokos, įsikūrę čia pora dar tiksliai nežinojo, ką ir kaip kurs, bet leido gyvenimui vesti. Klausydamiesi vidinio balso, stebėdami ženklus ėjo ten, kur kviečia. Taip ir atėjo iki nuostabios vietos Gamtoje, žmogaus rankų ilgai nepaliestos, atveriančios vaizdus į Širvintos upės vingius, su šlaitais, slėniais ir didžiulėmis pievomis.

Mes tikime savo idėja

Šiai dienai žinoma, kad be medicininio ir medikamentinio įsikišimo Žmogus gali atrasti ir pajusti vidinę ramybę, nuraminti mintis ir jausmus, atsitraukti nuo kasdienybės chaoso, „sustabdyti laiką“ ir pabūti čia ir dabar. Vis dažniau ir garsiau kalbama apie Gamtos daromą poveikį žmogaus fizinei, psichinei ir emocinei sveikatai. Pripažįstama, kad būvimas Gamtoje padeda tvarkyti ir psichikos sutrikimus, mažina stresą, padeda esant aukštam kraujospūdžiui, širdies ligoms. Gydo ir padeda esant depresyvioms, melancholiškoms nuotaikoms.

Visa slėnio aplinka yra pritaikyta tikrai Gamtos terapijai. Didelės teritorija ir skirtingos erdvės sujungia savyje tiek atsiskyrėlišką, asketišką būvimą visiškai natūralioje Gamtoje, tiek ir labiau grupiniams užsiėmimams pritaikytose erdvėse. Slėnis yra minimaliai tvarkomas pagrindiniams poreikiams ir patogumui, siekiant išlaikyti jį maksimaliai natūralų. Nes būtent natūrali Gamta turi savyje gydomųjų ir terapinių savybių.

Jei mūsų idėja tiki ir Tu, prisidėk prie mūsų augimo. Tai padadaryti gali vienu iš paramos būdų. Paskaityk apie galimus rėmimo būdus ir išsirink mėgstamiausią.

zvaigzdute_grafinis-elementas.png

MŪSŲ MISIJA. Padėti atkurti žmogaus vidinę pusiausvyrą ir pasitikėjimą savimi. Prisidėti kuriant emociškai ir psichiškai sveikesnę visuomenę

zvaigzdute_grafinis-elementas.png
MŪSŲ VIZIJA. sukurti unikalią gamtos terapijos erdvę, kurioje žmogus gautų skirtingo tipo paslaugas, skirtas atpalaiduoti, stabilizuoti, grąžinti vidinę ramybę, džiaugsmą ir pasitikėjimą savimi.
zvaigzdute_grafinis-elementas.png
Kviečiame žmones į Gamtos terapiją ir terapiją Gamtoje. Tylų buvimą Gamtoje, naudojantis tik Gamta, kaip terapija. Arba dalyvauti grupiniuose užsiėmimus, renginiuose, stovyklose, su papildomomis praktikomis ir terapijomis Gamtoje.
zvaigzdute_grafinis-elementas.png
Esame tikri, kad Žmogus, grįžęs į gyvenimą po tokių patirčių, galės objektyviai vertinti situacijas, šviesiu protu suvokti aplinką, jaustis tvirčiau stovitnis ant kojų, mažės nerimas.

Mylime ne tik savo lankytojus, bet ir gamtą

Ši vieta išsaugojo savo pirmykštę švarą, ji tarsi gyva būtybė alsuoja ir kalba su Žmogumi, jei tik jis nori klausytis. Atvykus čia, supranti, kad esi pamalonintas, nes tu gali tai patirti.

Žvaigždžių slėnis tik pradeda savo kelią. Palengva atveria Gamtos vartus žmonėms. Jau dabar aišku, kad slėnis sieks išlaikyti savo pirmapradę švarą. Todėl čia laukiami žmonės, norintys atitrūkti nuo begalinio bėgimo, šurmulio, minties srauto ir aplinkinio vartotojiško spaudimo… Būnant čia, tyloje ir ramybėje, svečiuose pas Gamtą, galima iš naujo prisiminti, kas tu esi.

Mūsų partneriai