Poilsis glampinge

Privalumai, apsistojant pas mus:

Nuošalus poilsis gamtoje su stulbinančiu, kvapą gniaužiančiu vaizdu į Širvintos slėnį.

Visiškas atitrūkimas nuo išorinių dirgiklių, nes čia NĖRA elektros ir WI-FI.

Didelė ir erdvi terasa, kurioje galėsite grilinti maistą ir tuo pačiu mėgautis gamtos ramybe.

Erdvi palapinė, kurioje yra net 200 cm. skersmens apvali lova bei jaukus interjeras.

Šalia rasite pakabinamą lauko dušą, bei tualetą. Prireikus papildomų produktų ar įrankių, greitai pasieksite šalia esančius Kultuvėnus, Veprius, taip pat didesnius miestus: Širvintas, Ukmergę bei Jonavą.

     Norintys aktyvaus poilsio taip pat ras veiklų. Veprių kraštas garsėja tuo, kad įsikūręs ant kritusios meteoro kraterio, tad gamtovaizdis čia išskirtinis. Rasite tokias lankytinas vietas kaip „Moko” akmuo, Veprių Kalvarija. Aktyviam laisvalaikui Vepriuose yra įsikūręs žirgynas, yra baidarių nuomos vietų.

TIKRINTI DATAS IR KAINAS

SVARBU: įsigijus poilsį rugpjūčio 5-6 d. į kainą yra įskaičiuoti bilietai 2 asm. į renginį „Vasaros Gongų naktis – Sielos žvaigždė” 

Glampingas Žvaigždžių Slėnyje

Kas yra glampingas?

Tai tarsi prabangus stovyklavimas. Apsistosite palapinėje, kurioje yra daug erdvės. Jūsų laukia patogi apvali lova ir jaukus interjeras su patogumais, kurių nerastumėte įprastoje stovyklavimo palapinėje. Glampingas skirtas žmonėms, kurie vertina ir myli gamtą. Nori patirti nuotykius, o tuo pačiu neprarasti komforto ir gerai pailsėti. Čia patiks ir norintiems atitrūkti nuo bet kokių dirgiklių, nes šioje palapinėje nėra nei elektros, nei interneto.

Svarbi informacija atvykstantiems

 • Glampinge NĖRA elektros ir WI-FI, rekomenduojame atsižvelgti į tai vykstant ilgesniam poilsiui.
 • Vaikai gali miegoti kartu su tėvais, arba reikėtų pasirūpinti čiužiniais.
 • Šiuo metu palapinėjenėrasąlygų priimti augintinių.
 • Vėlausias atvykimo laikas – iki 19 val.
 • Vykstant į gamtą labai kviečiame pasirūpinti tam tinkama apranga tiek esant šiltiems orams, tiek ir vėsesniems;
 • Būtinai pasirūpinkite priemonėmis nuo uodų ir erkių;
 • Palapinė turi dujinį šildytuvą, tačiau ji vistiek yra labiau skirta poilsiui šiltesniu oru; 
 • Žvaigždžių slėnis skatina blaivų poilsį, todėl prašoma atsižvelgti į tai planuojant savo išvyką čia. Triukšmingi vakarėliai su alkoholiu ar kitomis svaigiosiomis medžiagomis nepageidaujami.
 • Kurti laužų tam neskirtose vietose yra draudžiama, o maisto ruošimui ant ugnies yra skirtos kepsninės.
 • Terasa ant šlaito su Glamping palapine yra skirta privačiam poilsiui, todėl labai prašome nesilankyti joje, jei nesate ten apsistoję.
 • Slėnio teritorijoje yra privati valda su gyvenamuoju nameliu. Tai nėra slėnio teritorija, todėl labai prašome nesilankyti toje erdvėje.
 • Poilsio zona yra ant Širvintos upės kranto, kuri yra stipriai mėgiama baidarininkų. Mes negalime atsakyti už jų keliamą triukšmą, bei uždrausti išlipti į pakrantę. Būkime draugiški ir supratingi vieni kitiems.

Labai laukiame Jūsų atvykstant

Mylime visus savo lankytojus ir stengiamės suteikti tik pačius gražiausius potyrius. Sezono metu laisvų dienų skaičius sparčiai tirpsta, todėl nepamirškite poilsį rezervuoti iš anksto, o viskuo kitu pasirūpinsime mes! 

Iškilo daugiau klausimų? Susisiek!