Poilsis

Raskite poilsį gamtoje

Poilsis gamtoje – geriausia dovana, kurią galite padovanoti sau ir savo artimiesiems bei draugams. Žvaigždžių slėnyje Jūsų laukia Gamtos terapija, privatus poilsis dviems arba poilsis šeimai. Čia yra magiška ramybės erdvė, todėl tik atvažiavę pamiršite nesibaigiantį miesto šurmulį.

Poilsis palapinėje

Šiuo metu Žvaigždžių slėnis gali pasiūlyti nuošalų poilsį gamtoje su stulbinančiu, kvapą gniaužiančiu vaizdu į Širvintos slėnį. Rytus sutikite ir nakvyne mėgaukitės ant čia esančio šlaito. Jus apsups medžių pavėsis, gamtos garsai ir švytinčios žvaigždės. Čia neabejotinai patiks mėgstantiems iškylauti ir ieškantiems atokių kampelių privačiam poilsiui.

Apsilankykite ir atraskite poilsio glamping palapinėje privalumus.

Poilsis geokupole

Patirtis ir žmonių atsiliepimai rodo, kad būnant šioje erdvėje dingsta stresas ir nerimas, o tuo pačiu atsiranda balansas.  Tad drąsiai sakome, laikas čia sulėtėja ir grąžina Jus į save. Jūsų poilsis gamtos apsuptyje, bus ne tik turtingas bet ir pripildytas ramybe. Atitrūkite nuo kasdienybės rūpesčių ir pasimėgaukite išskirtine nakvyne kupole.

Planuojamas atodarymas, 2023 m. vidurvasaris.

Dovanų kuponas

Įsigyję Žvaigždžių slėnio dovanų kuponą tikrai nudžiuginsite Jums svarbius žmones išties gera dovana. Dažnai sukame galvą kaip nustebinti draugus ar parodyti dėmesį mamai ar tėčiui. Rekomenduojame dovanoti ne daiktus, o prisiminimus!

Gavę kuponą, draugai ir artimieji galės patys išsirinkti iš mūsų erdvėje siūlomų paslaugų ar organzuojamų renginių.

Dėkojame, kad renkatės mus!