Poilsis geokupole

Geokupolai Žvaigždžių Slėnyje

Žvaigždžių slėnio kupolai išsiskiria dėl kelių svarbių priežasčių. 

Pirmiausia tuo, kad kiekvienas iš jų leis Jums patirti skirtingos stichijos energetiką. Įrengti, atspindint 4 pagrindines gamtos stichijas: Žemę, Orą, Vandenį ir Ugnį. Įdėmiai įsiskaitykite į kiekvienos stichijos trumpą apibūdinimą ir pabandykite išsirinkti poilsį būtent tame kupole, kurios energijos šiuo metu labiausiai trūksta ar tiesiog norisi.

Visuose kupoluose rasite mini virtuvėlę, vonios kambarį su visomis būtinomis priemonėmis, miegojimo zoną viršuje (Double arba Twin) su langeliu į žvaigždes, sofą-lovą apačioje. Poilsis kupoluose pritaikytas šeimoms su vaikais, todėl čia rasite įvairių stalo žaidimų.

Išskirtinai Žvaigždžių slėnio kupoluose Jūs rasite mini krosnį, kuri skirta ne tik pašildyti erdvę. Joje taip pat galite išsikepti picą, duoną, troškinį ar sausainių.

Tegul laikas su šeima būna lengvas, skirtas nedalomo dėmesio vienas kitams, smagaus juoko ir gero laiko gamtoje.

Žvaigždžių slėnis tai gamtos terapijos erdvė. Siekiame, kad lankytojai čia atitrūktų nuo kasdienybės ir turėtų sąlygas įsiklausyti, pajausti ryšį su savimi ir gamta. Mes skatiname blaivų poilsį ir prašome gerbti ne tik supančią aplinką, bet ir kitus lankytojus nekeliant triukšmingų vakarėlių. Jei triukšmingus vakarėlius nori palikti miestui, o atvykęs džiaugtis gamta, ramuma, vienas kito šiluma ir dėmesiu, atvyk! Labai tavęs lauksime.

GEOKUPOLŲ ATIDARYMAS JAU NETRUKUS! Jei nori nepraleisti atidarymo ir spėti rezervuoti geokupolą poilsiui dar šiai vasarai, bei gauti papildomą informaciją pirmas, parašyk mums ir mes Tave informuosime.

Geokupolų atidarymas

Susikiekite, kad gautumėte informaciją pirmasis

*(Laukelyje "Pavadinimas" įrašykite tekstą "Geokupolų atidarymas")


Žemės Stichijos kupolas

Žemė reprezentuoja materiją, gausą, derlių, rezultatą.

Todėl jei jaučiate, kad Jūsų gyvenime trūksta truputį daugiau stabilaus pagrindo po kojomis, konkretumo, komforto, tikimės, kad būtent šis kupolas padės Jums labiau „įsižeminti“. Jei norite pajausti savo asmenybės tvirtumą, konkretumą mintyse, pasitikėjimą savimi – rinkitės poilsį būtent šiame kupole.


Oro Stichijos kupolas

Oras kalba apie lengvumą, skaidrumą ir laisvę.

Jei gyvenime pastaruoju metu jaučiate daugiau slegiančių minčių, atsakomybė spaudžia pečius, ir rodos norisi atsikvėpti, pakilti aukščiau kasdienių rūpesčių, pajusti lengvumą kūnę – rinkitės poilsį Oro stichijos kupole. 

Priimamos rezervacijos poilsiui nuo rugpjūčio 1 dienos.