Prisidėk prie augimo

Mums svarbi Jūsų parama

Kiekvienas gali prisidėti prie mūsų misijos padėti atkurti žmogaus vidinę pusiausvyrą ir pasitikėjimą savimi, prisidėti kuriant emociškai ir psichiškai sveikesnę visuomenę. Padėti mums augti galite tiek kaip fizinis asmuo tiek įmonės vardu. Kaip tai padaryti? Skaitykite apie galimybes apačioje ir raskite patogiausią būdą. Ačiū, kad esate su mumis!

Jūsų parama neliks nepastebėta, už Jūsų gerumą atsidėkosime!

Zvaigzdute_grafinis-elementas-1.png

Parama bet kokia suma

Padėk mums augti, prisidėdamas tiek, kiek norisi, tiek, kiek jaučia širdis. Bet kokio dydžio parama mums yra reikšminga. Prisidėk paremdamas bus bet kokia norima suma, paspaudęs mygtuką „PAREMTI”.

Zvaigzdute_grafinis-elementas-1.png

Prisijaukink miško dvasią

Visus, kuriems patinka slėnio idėja, kas tiki Gamtos terapijos reikšme ir svarba kviečiame prisijaukinti mūsų Miško dvasią.

Skirk 1,2 % nuo GPM

Žvaigždžių slėnis tik pradeda savo kelią. Palengva atveria Gamtos vartus žmonėms. Jau dabar aišku, kad slėnis sieks išlaikyti savo pirmapradę švarą. Prie puoselėjimo gali prisidėti kiekvienas.

Zvaigzdute_grafinis-elementas-1.png

Pasodink savo medį

Patirtis ir žmonių atsiliepimai rodo, kad būnant šioje erdvėje norisi tik būti gamtoje neskaičiuojant laiko. Tad drąsiai sakome, laikas čia sulėtėja ir grąžina Jus į save.

Zvaigzdute_grafinis-elementas-1.png

Įmonių parama

Jei Jūsų įmonė mato prasmę slėnio vykdomoje veikloje bei atitinka Jūsų vertybių pasaulį – kviečiame padėti Žvaigždžių slėniui sužibėti. Aptarti paramos detales kviečiame susisiekiant su mumis.

Zvaigzdute_grafinis-elementas-1.png