D.U.K.

Slėnis apima 8 ha ploto ir teikia skirtingas paslaugas, todėl vienu metu erdvėje gali būti daugiau žmonių. Geokupolų erdvė yra išplanuota taip, kad kupolai yra sąlyginai netoli vienas kito, vis gi turi savo erdvės aplink juos. Palapinė yra labiau atokioje vietoje.

Slėnyje atskiras maitininas neorganizuojamas. Esant grupiniams užsakymams yra galimybė užsakyti maistą iš kitų tiekėjų. Taip pat geokupolai įrengti su mini virtuvėlėmis savarnkiškam maisto paruošimui. O šalia Glampingo palapinės yra lauko kepsinė bei dujinis grilis.

Palapinė įprastai veikia nuo balandžio 15 iki spalio 30 d. Tačiau šis periodas gali būti koreguojamas priklausomai nuo orų. Geokupolai yra pritaikyti ir žiemos poilsiui. Vis gi esant ypatingai šaltiems orams, rezervacijos gali būti netvirtinamos. Bet kuriuo atveju, su klientu viskas yra aptariama indivualiai.
„Žvaigždžių slėnis“ skatina blaivų gyvenimo būdą ir poilsį gamtoje, todėl mes džiaugsimės galėdami suteikti erdvę Jūsų asmeninei šventei, kuri atitiks šią filosofiją.

Ypatingai džiaugsimės, suteikdami galimybę Jūsų darbuotojams pakeisti įprastą darbo vietą ir praleisti savo laisvalaikį „Žvaigždžių slėnyje“, surengti komandos stiprinimo veiklas. Mes skatiname blaivų gyvenimo būdą ir poilsį gamtoje, todėl norėtume atkreipti dėmesį, kad visi čia organizuojami renginiai taip pat turėtų neprieštarauti šiai filosofijai.

Taip, „Žvaigždžių slėnio“ erdvė gali būti nuomojama stovykloms. Tiek atskiros erdvės, pievos stovykloms su palapinėmis, tiek geokupolų erdė. Mes skatiname blaivų gyvenimo būdą ir poilsį gamtoje, todėl norėtume atkreipti dėmesį, kad visi čia organizuojami renginiai ir stovyklos taip pat turėtų atitikti šią filosofiją.

Iškilo daugiau klausimų? Susisiek!