Atsiliepimai

“Kartu su kolege ieškojome vietos šiltai pasitikti pavasarį – pavyko su kaupu! Žvaigždių slėnis įsikūręs prie upės ant šlaito; tai vaizdas, kurį galima stebėti ištisą dieną. Vaizdas plačiai atsiveria į dangų, miškingas erdves, piliakalnius. Upė tokia srauni, kad girdisi net ošimas. 🙂 Indros ir Šarūno bendravimas draugiškas ir šiltas, jautėmės priimtos svetingai. Buvo malonu pastebėti, kad šeimininkai atkreipia dėmesį į detales – buvo pasirūpinta vandeniu iš šaltinio, rankšluosčiais ir indais, pagalvota ir apie vėsų vakarą – turėjome dujinį šildytuvą, vietos patogiai įsitaisyti ant pufų prie stalelio viduje, pakabą viršutiniams rūbams, žvakių ir įvairių šviestuvėlių, lempučių. Būtinai sugrįšime dar bent keliskart! Ačiū!”

Indrė

“Žvaigždžių slėnis tikrai atitiko savo visą prasmę: kai lankėmės naktys buvo labai žvaigždėtos, dangus skaidrus, kaip ir Širvintos sraunūs vandenys, mums sukėlė jausmą lyg būtume apsistoję prie kalnų krioklio. Vaizdas į slėnį fantastiškas: medžiai jau sužaliavo, bet per smulkią lapiją dar matosi visi upės vingiai ir garsiai čiulbantys mažieji dinozauriukai nusipelnė būti paminėti. Miegoti čia labai gera, voriukų kompanijoje, o ne tarp varginančių elektromagnetinių bangų. Visais metų laikais čia bus savitų privalumų, kuriuos visiems linkime pastebėti, pajusti ir įsisavinti…”

SolMin

“Kad suprasti, ką garsas daro vandeniui, reikia pasižiūrėti Masaro Emotu eksperimentus, kur vien nuo vandens stiklinei kartojamo žodžio „myliu” arba „nekenčiu”, pasikeičia vandens molekulių išsidėstymo struktūra. Sekantis suvokimas turėtų būti tas, kad žmogus daugiausiai sudarytas iš vandens… Tie du dalykai… Kartu… Susijungia magiškoje gongų naktyje, kur kosminiai garsai ir jų tarpusavio harmonija atlieka savo magišką, terapinį darbą… Tu jauti rezultatus ir matai pokyčius, bet žodžiais tu negali to paaiškinti…”

Žydrūnas

“Ačiū už poilsį “Žvaigždžių slėnis” jaukiai įrengtoje palapinėje. Erdvioje terasoje gaminome vakarienę, o vėliau – skaičiavome žvaigždes su vaizdu į Širvintos upės slėnį. Čia nėra jokių kaimynų tik laukinės gamtos terapija. Rekomenduoju P.s. Šeimininkai labai malonūs ir draugiški”

Jurgita ir Tomas

“Žvaigždžių slėnyje, patyrusi dvejas gongų naktis, su nekantrumu laukiu ir trečios, ketvirtos, penktos… Įsikūnijau čia patirti, tą ir darau Čia atvykusi vidada sutinku artimų Sielų koncentratą, gilų atsipalaidavimą, skrydį į savo kosmosą. Slėnis alsuoja magija ir ramybe, visada gera įkvėpti to giliau. Ačiū, kad dalinates Savo stebuklingą erdve!”

Leta

“Mums su vyru labai patiko apsilankymas Žvaigždžių slėnyje. Būnant atokiai nuo miesto šurmulio atrodo sustojo laikas ir pavyko labai kokybiškai pailsėti. Ačiū šeimininkams už tokį šiltą bendravimą ir nuostabias erdves. Tikrai dar sugrįšim!”

Kamilė

Atsiųskite mums savo atsiliepimą