Tapk slėnio žvaigžde

Apie paramą

Šiandien vis daugiau ir plačiau kalbama apie tai, kad gamta daro didžiulį teigiamą poveikį žmogaus fizinei, psichinei, emocinei ir dvasinei būsenai. O Miško terapija Japonų mokslininkų pripažinta kaip efektyvus metodas taikyti žmonių gydyme. Esame įsitikinę, kad pilnai įgyvendinus visą idėją, Slėnis gali tapti stiprus traukos objektu Vidurio Lietuvoje. Tačiau ženkliai svarbiau yra tai, kad tokių erdvių poreikis ir svarba ypatingai didėja.

Būdamas 8 ha ploto, slėnis pretenduoja tapti bene didžiausiu Natūralios Gamtos Terapijos parku, kuriame būtų įrengtos 5 skirtingos erdvės teikti skirtingas paslaugas:

 • grupinės veiklos po stogu;
 • vaikų ir suaugusiųjų stovyklos su nakvynėmis;
 • įmonių grupės formavimo erdvės su darbo gamtoje galimybe;
  renginių erdvė;
 • gamtos amfiteatras muzikiniams renginiams
 • atsiskyrimo erdvė (tylos, tamsos terapijos).

Kad įgyvendinti visas idėjas, Slėniui šiuo metu labai reikalinga parama. Paremti galima tiek finansiškai, tiek ir priemonėmis (statybinės medžiagos, valymo įrengimai, baldai ir pan.), paslaugomis (konsultavimo ar informacinės sklaidos). Esame atviri bet kokioms galimybėms, kad tik jos būtų.

Padėk mums augti, o atsidėkodami už tai, mes „pakabinsime“ Tave mūsų Žvaigždžių žemėlapyje ir suteiksime papildomų verčių slėnyje.

Kaip tapti žvaigžde?

Atsakymas paprastas – tu gali padėti jam kurtis ir vystytis. O atsidėkodami už tai, mes „pakabinsime“ Tave mūsų Žvaigždžių žemėlapyje ir suteiksime papildomų verčių slėnyje.

Jeigu esate įmonė

Jei Jūsų įmonė mato prasmę slėnio vykdomoje veikloje, atitinka Jūsų vertybių pasaulį ir Jūs norite, kad kuo daugiau žmonių (bei Jūsų darbuotojų ir jų šeimos) jaustųsi laimingi, tvirti ir ramūs – kviečiame padėti Žvaigždžių slėniui sužibėti. Atsidėkodami mes norėtume Jums suteikti:

 • Nemokamą poilsį namukuose;
 • Dalyvavimą stovyklose (gali ir darbuotojų vaikai), renginiuose ir pan. ;
 • Turėti nemokamą erdvę įmonės susitikimams ir komandos formavimo veikloms.;
 • Reklamą slėnio viešinimo kampanijose

Prisidėk prie slėnio veiklos darbais

Apie slėnį niekas nežinotų, jei apie jį nekalbėtų. Jei esi komunikacijų pasaulio atstovas, gebi rašyti, išmanai marketingą – tavo prisidėjimas taip pat būtų labai efektyvus ir naudingas. Savo ruožtų mes taip pat užtikrintume Tau slėnio paslaugų prieinamumą. Jei matai, kad gali būti naudingas ir kitais darbais – susisiek su mumis.Paramos gavėjo rekvizitai

Žvaigždžių slėnis LT, VšĮ
Įm. kodas 305728788
PVM kodas: LT100014382316
Banko sąsk.: LT483500010012286935

Paremti

Dėkojame, kad renkatės mus!