Dovanų kuponas

Dovanokite kokybišką laiką

Visa slėnio aplinka yra pritaikyta tikrai Gamtos terapijai. Didelės teritorija ir skirtingos erdvės sujungia savyje tiek atsiskyrėlišką, asketišką būvimą visiškai natūralioje Gamtoje, tiek ir labiau grupiniams užsiėmimams pritaikytose erdvėse. Slėnis yra minimaliai tvarkomas pagrindiniams poreikiams ir patogumui, siekiant išlaikyti jį maksimaliai natūralų. Nes būtent natūrali Gamta turi savyje gydomųjų ir terapinių savybių. Ši vieta išsaugojo savo pirmykštę švarą, ji tarsi gyva būtybė alsuoja ir kalba su Žmogumi, jei tik jis nori klausytis. Atvykus čia, supranti, kad esi pamalonintas, nes tu gali tai patirti.

Visą patirtį ir kokybišką laiką gali dovanoti savo šeimai, draugams bei artimiesiems. Dovanų kuponą galite panaudoti ne tik poilsiui glampingo palapinėje ar geokupoluose, bet ir visoms slėnio organizuojamoms veikloms bei renginiams.   

Apie dovanų kuponą

Dovanų kuponą galite įsigyti įvairiomis vertėmis, o jo galiojimas yra 12 mėn. Jeigu neradote reikiamos informacijos, norite pasitarti ar tiesiog pasitikslinti informaciją, drąsiai kreipkitės ir mes mielai padėsime atsakydami į rūpimus klausimus.